قبل از خرید کرم آگوستا دقت کنید !

برخی کانال های تلگرامی و اینستاگرامی اقدام به فروش محصولات آگوستا تقلبی ( حتی با اشانتیون های متفاوت ) نموده اند .

برای اینکه بتوانید محصولات تقلبی را از اصلی تشخیص دهید ، در آینده ای نزدیک کلیپی را که تهیه نموده ایم و برای شما در همین صفحه قرار خواهیم داد .

 

 

آگوستا

کرم آگوستا با شهرت جهانی وارد بازار لوازم آرایشی بهداشتی شده است که دارنده تاییده از کشور های اروپایی ، آسیایی و آمریکایی می باشد ، این محصول به دلیل ترکیبات فوق العاده ای که دارد جز کرم های محبوب خانم ها قرار گرفته و برای درمان عارضه های پوستی استفاده می شود ، دلیل محبوبیت این محصول ترکیبات فوق العاده آن می باشد ،که کاملا طبیعی بوده و از خواص بی نظیر برخوردار است .

ترکیبات طبیعی آگوستا

 1. عصاره آلوئه ورا
 2. عصاره توت سفید
 3. زرد چوبه
 4. عصاره و روغن ماکادمیا
 5. روغن آرگان

این سه مورد مهم ترین اجزای تشکیل دهنده آگوستا می باشد .

 

کرم آگوستا

 خواص کرم آگوستا برای پوست

 

۱ – درمانگر جوش های صورت

یکی از مهم ترین عارضه های پوستی که می تواند باعث بروز مشکلات دیگر شود و از زیبایی شما بکاهد ، جوش های سطح پوست است ، جوش ها به طور عموم به دلیل افزایش چربی سطح پوست بروز می کند و باعث التهابی شدن پوست می گردد .

برای این جوش های صورت خود را درمان کنید لازم است آگوستا استفاده کنید چرا که ، این کرم با ترکیبات فوق العاده ای که دارد می تواند چربی سطح پوست را تحت کنترل قرار داده و مانع بروز عارضه های پوستی همچون جوش ها گردد .

برای پاکسازی صورت از جوش های درد ناک و چرکی لازم است این کرم را در طول روز دو مرتبه استفاده نماید تا میزان التهابات پوست تان کاهش یابد و از بروز جوش های زیر پوستی جلوگیری نماید .

 

۲ – آگوستا با خواص ضد آفتاب

نور خورشید منبع غنی از ویتامین D می باشد که می تواند برای پوست مفید واقع شود ،  اما فصل تابستان شدت نور خورشید زیاد بوده و باعث عوارض ناگواری خواهد شد برای از پوست خود در مقابل آفتاب محافظت کنید لازم است آگوستا را برای پوست خود انتخاب نماید .

یکی از مهم ترین ویژگی های آگوستا ضد آفتاب بودن آن می باشد ، این کرم از پوست شما در مقابل اشعه های ماواء بنفش خورشید محافظت کرده و مانع آفتاب سوختگی سطح پوست شما خواهد شد ، علاوه بر این ها از ایجاد لک ، کک و مک های که اثرات منفی خورشید روی سطح پوست جلوگیری می کند .کرم آگوستا

 

۳ – کرم آگوستا با خواص سفید کنندگی

پوست های کدر و تیره می تواند برای خانم ها و همین طور آقایان ناخوشایند باشد ، این کرم یکی از مهم ترین خواص آن درمان پوست های کدر و تیره می باشد .

به هر دلیلی اگر دچار تیرگی پوست هستید ، توصیه ما این است آگوستا را امتحان کنید ، ترکیبات این محصول به گونه ای ترتیب یافته است که می تواند سلول های مرده سطح پوست را به طور کامل از بین برده و موجب شفافیت پوست شما خواهد شد .

این خاصیت آگوستا مربوط به موجودیت عصاره آلوئه ورا می باشد که می تواند شفافیت پوست برای شما به ارمغان اورد .

 

۴ – کرم  معجزه آگوستا درمانگر واقعی چین چروک صورت

ترکیبات کرم معجزه آگوستا از مرغوب ترین مواد اولیه طبیعی تشکیل شده است که  می تواند درمانگر چین چروک های سطح پوست باشد ، از این محصول می توانید برای برطرف سازی چین چروک دور چشم ، پیشانی ، خط لبخند استفاده کنید و اثرات جادویی آن را با چشم خود مشاهده نماید .

 

۵ – درمان لک های بارداری بانوان

یکی از عارضه های پوستی برای شما خانم های جوان در دروان بارداری ، لک های قهوه ای رنگ روی سطح پوست می باشد که می تواند رنگ پوست را تیره ساخته و شفافیت صورت تان را از بین ببرد ، این لکه های به دلیل تغییرات هورمونی ایجاد شده ، و می تواند برای مدت طولانی باقی بماند ، اما جای نگرانی نیست چرا که با استفاده از کرم آگوستا می توانید به راحتی این لک ها را درمان کنید .

به یاد داشته باشید ! این کرم به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی ، استفاده آن برای ماداران باردار مجاز است و نمی تواند باعث آسیب رسانی به جنین و یا مادر شود کافیست این کرم را به طور منظم استفاده نموده تا لک های بارداری را قبل از تشدید یافتن آن درمان کنید .

 

خرید کرم آگوستا

 

۶ – درمان کک و مک با کرم آگوستا

لک های کوچک و ریز که به نام کک و مک یاد می شود ، یکی دیگر از عارضه های پوستی بوده که می تواند زیبایی پوست را کاهش دهد ، این عارضه پوستی حاوی رنگدانه ای ملانین پوست بوده که در بعضی از افراد زیاد و تیره رنگ می باشد و در بعضی دیگر کم رنگ است ، کک و مک می تواند به دلیل اثرات منفی آفتاب ، عوامل ارثی و تغییر هورمون ها بروز یابد .

برای درمان این عارضه های ناشی از عوامل ارثی و اکتسابی می توانید از آگوستا استفاده نماید و اثرات این کرم را بر روی عارضه های ارثی مشاهده نماید .

آگوستا ترکیبات آن از دل طبیعت بوده و بدون هیچ عارضه ای می تواند عارضه های پوستی که عامل ارثی دارد را به طور کامل از بین ببرد .

 

۷ – پاکسازی پوست صورت با آگوستا

با خرید کرم آگوستا دیگر لازم نیست نگران منافذ مسدود شده خود باشید ، این کرم با کارایی فوق العاده خوبی که دارد می تواند تمام سموم سطح پوست را از طریق منافذ خارج ساخته و منافذ پوست صورت شما را پاکسازی خواهد کرد , علاوه بر این ها می تواند چربی سطح پوست را کاهش داده و از مسدود شدن منافذ پوست جلوگیری نماید .

 

۸ – جوان سازی پوست با کرم آگوستا

ترکیبات آگوستا مملو از عصاره توت سفید بوده که می تواند برای جوان سازی پوست بسیاری موثر باشد ، اگر می خواهید پوستی زیبا و شفاف داشته باشید لازم است آگوستا را فراموش نکنید ، چرا که این کرم دارای ترکیبات طبیعی بوده و منبع غنی از آنتی اکسیدان می باشد و پوست شما را در کمترین زمان ممکن شاداب خواهد ساخت .

 

۹ – خواص ضد التهابی آگوستا برای پوست

التهابات پوستی همیشه در اثر جوش های زیر پوست بروز می یابد ، برای این که ضامن سلامتی پوست خود باشید و جوش های زیر پوستی را درمان نماید لازم است آگوستا را استفاده کنید تا به طور کامل از جوش های صورت شما را درمان نماید .

علاوه بر موارد فوق جوش های سر سیاه و سر سفید را می تواند در کم ترین زمان ممکن درمان نماید و باعث شفافیت و زیبایی پوست شما خواهد شد.

 

۱۰ – بر طرف سازی سلول های مرده سطح پوست با کرم آگوستا

سلول های مرده سطح پوست می تواند زیبایی صورت را کاهش داده و باعث بروز بیماری های مختلف گردد علاوه بر این موجب مسدود شدن منافذ پوست شده و چربی پوست شما را افزایش خواهد داد ، اما با استفاده از این کرم می توانید پوست خود را از سلول های مرده پاک سازی نموده و مانع بروز عارضه های پوستی گردید .

 

۱۱ – نرم کننده پوست صورت

اگر پوست خود را دوست دارید و می خواهید پوستی شاداب داشته باشید لازم است از کرمی استفاده نماید که دارای خواص مرطوب کننده و نرم کننده باشد ، کمتر کرمی پیدا می شود که دارای خواص مرطوب کننده و نرم کننده باشد مخصوصا اگر دارای خواص درمانی باشد ، اما آگوستا تنها کرمی است که با خواص درمانی که دارد پوست شما را نرم و لطیف نگه میدارد .

 

۱۲ – لایه برداری با آگوستا

شاید برای شما سخت باشد که چگونه کرمی را انتخاب نماید تا به صورت کامل و بدون عوارض لایه برداری پوست صورت شما را انجام دهد ، اما با وجود آگوستا دیگر لازم نیست نگران باشید چرا که این محصول می تواند به عنوان یک لایه بردار طبیعی که مملو از عصاره زرد چوبه و آلوئه ورا می باشد عمل نماید و در کمتر از دو هفته اثرات مطلوب خود را بجا می گذارد .

 

خرید کرم آگوستا

 

۱۲ – بستن منافذ پوست

عجیب و باور نکردنی است زیرا  تا بدین لحظه که این مقاله برای شما درج میشود تا به حال هیچ کرم ، آب رسان ، پماد یا دارویی یافت نشده است که بتوانیم با قدرت بگوییم بطور ۱۰۰٪ منافذ پوست را از بین می برد ، اما كرم آگوستا این خاصیت خود را نیز به همگان ثابت کرد ! این کرم پس از انجام آزمایش “Derman Nan Clere ” که در آزمایشگاه دانتن استرالیا انجام شد نشان داد که علاوه بر خواص فوق که برای شما شرح داده شد خاصیت دیگری دارد آنهم جلوگیری و حتی بستن منافذ باز پوست است .

 

چند ویژگی مهم آگوستا

 1. ضد جوش
 2. ضد التهابی
 3. محافظت کننده پوست
 4. درمانگر بیماری های پوستی
 5. دارای خواص ضد سرطانی برای پوست
 6. آگوستا کرمی است با ترکیباتی کاملا طبیعی

 

روش مصرف کرم آگوستا

این کرم را باید با موضع کاملا پاکیزه استفاده کنید ! یعنی تحت هیچ شرایطی بر روی صورتی که دارای چربی است استفاده نگردد . زمان استفاده از این کرم میتواند هر لحطه از شبانه روز باشد ولی فقط یکبار استفاده میشود . علاوه بر این در مدت زمان استفاده از کرم آگوستا از قرار گیری مستقیم در مقابل نور خورشید نیز اجتناب شود . [2]

 

 

کلام پایانی

یکی از کرم های مرغوب که دارای خواص فوق العاده دارو یی می باشد کرم آگوستا است ، این کرم دارای تاییده از کشور های اروپایی ، امریکایی و آسیایی می باشد با استفاده از این محصول می توانید تمام عارضه های پوستی خود را همچون :

 • کک و مک
 • لک های بارداری
 • چین و چروک
 • جوش های صورت
 • التهابات پوستی

و غیره را درمان نماید ، این کرم دارای ترکیبات طبیعی بوده و موجب عوارض پوستی نخواهد شد .

یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول این است که می تواند لک های که ریشه ارثی دارد را درمان نماید . [1]

 

 

نکته بسیار مهم 

فروشگاه اینترنتی رویکا تنها نماینده فروش محصولات آگوستا می باشد و این مساله را نیز به وضوح در میان شبکه های اجتماعی اعلام نموده است . لذا  رویکا گفته ی افرادی که اعلام می نمایند تحت نظر رویکا فعالیت می کنند و یا خود را نماینده ما می نامند تکذیب می کند . و در صورت دریافت هرگونه محصول از سایر فروشندگان که محصول تقلبی یا فاقد علائم وریفای شده و انقضاء نزدیک به مشتریان خود می دهند هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نیست . تنها روش  خرید کرم آگوستا راههای ارتباطی است که در زیر درج شده اند .


معرفی بهترین محصولات پوست ,های ,آگوستا ,، ,کرم ,  ,می تواند ,این کرم ,کرم آگوستا ,می باشد ,سطح پوست ,خواص مرطوب کننده ,دارای ترکیبات طبیعی ,فروش محصولات آگوستامنبع

فواید و خواص توت چیست؟

روغن مورچه

پیشگیری از سرطان پروستات

صابون کوسه

همه چیز درباره روغن مار

روغن خراطین و فواید آن

خواص روغن جوانه گندم

مشخصات

آخرین جستجو ها

ارزانترین فروشگاه اینترنتی تخفیفان قالب 20 خرید اینترنتی خرید فروش اکانت کلش رویال فروش کلش لینک دونی کلشی،خرید فروش،کلش،کانال،گروه،کلشی،ایران،کلش لینکدونی کانال گروه کلشی نسخه هک شده کلش اف ک خرید اینترنتی عروسک فروش تجهیزات فروشگاهی و قفسه فلزی هر چی که بخوای آموزش گام به گام گیتار